Merve Boluğur ve Serdar Ortaç bir araya geldi! ‘Rönesans tablosu gibi’

2006 – 2007 yılları arasında yayınlanan ‘Acemi Cadı’ dizisinde canlandırdığı ‘Ayşegül’ karakteriyle hafızalara kazınan oyuncu Merve Boluğur, Murat Dalkılıç ile olan evliliğini sonlandırdığından beri ekranlardan uzak olsa da, sosyal medyada oldukça aktif bir hayat sürüyor.

Yeni single’ı için hazırlıklar yapan Merve Boluğur, geçtiğimiz günlerde konuyla ilgili: ‘Benim için çok heyecan verici bir proje. Güzel bir sonuç alacağımı düşünüyorum çünkü sağlam bir ekiple çalışıyorum’ demişti.

“EMİNİM MÜTHİŞ OLACAK”

Nisan ayında stüdyoya gireceğini belirten Boluğur, “Hareketli, ‘eller havaya’ tarzında tam bir yaz şarkısı. Hep beraber çok eğleneceğiz. Serdar Ortaç çok değerli bir sanatçı. Onun yapacağı her işte yer almayı gönülden isterim zaten. Çok özel bir insan. Eminim müthiş olacak” şeklinde konuşmuştu.

“ŞAN DERSLERİ DE ALDIM”

Yeni single’ını mayıs ayında yayınlamayı planladığını açıklayan ünlü isim, “Ben oyunculuk eğitimi aldım. Eğitimimin içinde şan dersleri de vardı. Dolayısıyla bu tarz meslekleri icra edebilecek insanlarız” diyerek müzik sektöründe de iddialı olacağını vurgulamıştı.

“KRAL”

Serdar Ortaç’la bir araya gelen Merve Boluğur, sarmaş dolaş pozlarını sosyal medya hesabından ‘Kral’ notuyla paylaştı. Ünlü ikilinin müzik çalışmaları için bir araya geldiği biliniyor.

YORUM YAĞDI

Boluğur ve Ortaç’ın fotoğrafının altına sevenlerinden: ‘Rönesans tablosu gibi’, ‘Mental sağlığımın düzelmesi için burada olmalıyım’, ‘Arkadaşımla dertlerimi paylaşırken’, ‘Aralarında dönen muhabbeti düşünebiliyor musunuz?’ gibi yorumlar ve 29 binden fazla beğeni geldi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x